Podmínky pro vložení inzerátu

Podmínky pro vložení inzerátu:

1.       Inzerát může být nabídka i poptávka

2.       V textu inzerátu musí být kontakt na prodejce (příp. kupujícího). Klub Kamarád zajišťuje pouze uveřejnění inzerátu, vlastní prodej (koupi) zajišťuje inzerent sám.

3.       Bazar je pouze pro dětské nebo mateřské věci

4.       Inzerát je možné poslat na mail bazardkk@seznam.cz, nebo přinést osobně do klubovny nebo knihovny.

5.       Inzerát může obsahovat fotografii. V tom případě musí být dodaná v elektronické podobě.

6.   Inzerát bude uveřejněn na webových stránkách Klubu Kamarád po dobu 3 měsíců, pokud nedojde k jiné dohodě.

7.   V případě prodeje (koupě) dané věci, oznamte tuto skutečnost emailem, inzerát bude z webu stažen.

Hrací deka Lamaze

Prodám hrací podložku s hrazdičkou zn. Lamaze, téměř nepoužitá, originál krabice, příslušenství kompletní. Cena 800 Kč, tel.:605868582

Počítač

• Plně funkční a čistě přeinstalovaný počítač vč. klávesnice, myši