Fotografování - Karneval

Informace o fotografování

Organizátor akce Klub Kamarád z. s., IČO 22680233 tel. 603 218 820, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. informuje všechny zúčastněné osoby, že na akci Maškarní odpoledne dne 10. března 2019 budou pořizovány fotografie za účelem zachycení historie z činnosti organizátora akce s cílem uchovat fotografie jako památku pro budoucí generace.

Pořízené fotografie budou zveřejněny na stránkách www.klubkamarad.cz, www.skolakostomlaty.cz, facebook, vývěska Klubu a Kostomlatské noviny a přiloženy ke kronice Klubu a obce. K fotografiím budou/mohou být přiřazeny popisky obsahující jméno a příjmení fotografovaných osob.

Tímto oznámením dochází k udělení konkludentního souhlasu*) s pořizováním a zveřejněním fotografií zúčastněných osob i zákonných zástupců zúčastněných dětí.

V případě nesouhlasu s výše uvedeným postupem mají fotografované osoby právo odvolat konkludentní souhlas a odmítnout zveřejnění fotografií své osoby. Odmítnutí souhlasu s fotografováním a zveřejněním fotografií své osoby mohou osoby uplatnit u zástupce organizátora akce osobně či písemně.

*) konkludentní souhlas = projev vůle učiněný jiným způsobem než slovně (tzn. ani ústně, ani písemně), např. gestem, které je běžně vnímáno jako souhlasné.