Hry k zapůjčení

Nabízíme SPOLEČENSKÉ HRY NA PŮJČENÍ

• cena je dle typu hry 10 – 30 Kč na týden

• při poškození půjčující hradí cenu hry

Pohádkové hraní - VečerníčekPOHÁDKOVÉ HRANÍ

pro nejmenší děti. Herní systém je velmi jednoduchý, ale zábavný. Hraje se s obrázkovou kostkou, která má na místo teček šest symbolů (jahoda, míček apod.), které figurují i na herním plátnu. Dítě nemusí umět počítat - hra je proto vhodná pro děti již od 3let. Úkolem hry je dovést svoji postavičku do cíle.

desková hra Mindok Pino SortinoPINO SORTINO

Pomůže děti naučit, že každá věc v domácnosti má své místo, kam patří. Herní plán zobrazuje pokoje domu, na kartičkách jsou různé věci, které patří do domácnosti. Žádná z nich však není na svém místě, úkolem dětí je tento nepořádek uklidit. S tím jim pomůže také hodný skřítek Pino, který uklízí moc rád. Hra je vhodná pro rodinnou zábavu a velmi snadno si ji osvojíte.

Ferda učí - Co používají?FERDA UČÍ – CO POUŽÍVAJÍ?

Pro děti od 4 do 6 let. Zábavná hra, při které se děti pomocí asociací učí rozumět světu dospělých. Na základě otázek a odpovědí učí hra děti poznávat povolání a pracovní nástroje. Pomocí hracích karet se děti naučí spojovat povolání a pracovní nástroje a zdokonalí si logické myšlení a paměť.

Společenské hry - Loto důmLOTO

Zábavnou formou procvičují pozorovací schopnosti, logické myšlení i jemnou motoriku, učí děti poznávat barvy i věci kolem sebe a rozšiřují tak jejich slovní zásobu.

BARVY

poznávání barev

Zajíc v Pytli

http://img.obrazky.cz/?url=2b8cf1b1f2517832ZAJÍC V PYTLI

rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem - děti totiž při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat, pojmenovat a najít obdobný obrázek na hrací ploše.

Můj první kvíz

MŮJ PRVNÍ KVÍZ

hra pro 1 až 6 hráčů, doporučený věk od 3 do 7 let.

http://www.mrakyhracek.cz/files/_640x480/e_6334.jpgSOUBOR HER VEČERNÍČEK

Kromě šesti hracích plánů soubor obsahuje dětské karty Černý Petr a domino. Soubor obsahuje: - 6 deskových stolních her - domino - dětské karty Černý Petr - vysekávané postavičky oblíbených hrdinů - figurky - hrací kostky - hrací žetony a karty.

WP_20150921_002.jpg

MOJE PRVNÍ HODINY

Hravou formou se děti naučí hodiny

2000 Logico Primo rámečekLOGICO  učení hrou:

- Zasuň kartu do rámečku

- Přisuň barevný knoflík ke správné odpovědi

- Otoč kartu a porovnej barvy, zkontroluj, pouč se

Rámeček Primo má 6 barevných knoflíků. Procvičuje jemnou motoriku, prostorové vnímání, zlepšuje koncentraci, pozornost a trpělivost.

Na_ledové_křeNA LEDOVÉ KŘE

Hlavolamová hra pro 1. Hráče. Pomozte obyvatelům severního pólu se maskovat v jejich přirozeném prostředí. Umístěte 6 průhledných herních dílků tak, aby všechna zvířata byla zamaskována ve svém přirozeném prostředí.

100 GAMES Bonaparte

DOBBLE

je zábavná postřehová hra pro široké spektrum hráčů (podobně jako například Jungle Speed). Hra obsahuje 55 karet, na kterých jsou různé předměty. Na dvou kartách je vždy jeden společný předmět a na vás je, abyste co nejrychleji poznali který. Hra má celkem pět různých modulů, jak ji hrát, ve všech však budete potřebovat rychlost! Dobble doporučujeme na prakticky kteroukoliv párty či prostě na hraní s dětmi.

Carcassonne - základní verzeCARCASSONNE

je jedinečná taktická hra. Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne. Hráči vykládají jeden po druhém karty s motivem krajiny. Vznikají cesty, města, louky a kláštery, na které mohou hráči umístit své figurky, aby sbírali body. Body se započítávají jak v průběhu hry, tak na jejím konci, a proto je vítěz znám až po konečném sčítání.

WP_20160106_008.jpgPADAJÍCÍ OPIČKY

Hra Padající opičky nabízí dětem spoustu legrace a zábavy. Hráči umístí opičky na strom a pohybují tyčkami podle pohybů hrací kostky. Hráč, který posbírá nejmenší počet opiček, vyhrává! Při hře není potřeba nic číst, takže vhodná je pro mladší děti. V balení se stromem, třiceti opičkami, třiceti tyčkami ve třech barvách a speciální kostkou. Pro dva až čtyři hráče.

Věk 5+.

WP_20160106_007.jpgEDUCAL TOY

Zábavná hra pro děti, kde se děti učí rozpoznávat tvary a barvy a položit je na správné místo. S touto hračkou se dítě učí rozlišovat mezi různými velikostmi, barvami a tvary. Do tvarů v obrázku přikládá dítě příslušné tvary. Balení obsahuje 4 kusy podložky. Toto puzzle podporuje jemnou motoriku dítěte, kreativitu a logické myšlení.

WP_20160106_004.jpg

PANIC LAB

Při hře Panic Lab se hraje se čtvercovými kartičkami rozmístěnými do kruhu. Na kartičkách jsou laboratorní obludky různých tvarů, barev a vzorů. Dále na nich lze nalézt vyobrazené laboratoře a ventilace. Cílem hry je nalézt na základě čtyř vržených kostek tu správnou měňavku. Jedna kostka určuje tvar měňavky, druhá barvu a třetí vzor měňavky.

WP_20160106_006.jpgKLOBOUČKU HOP!

Tradiční zábavná hra pro celou rodinu. Nejvíce bodů získá ten, jehož kloboučky vystřelené pomocí malé odpalovací rampy zasáhnou nejvýhodnější cíl. Vzdálenost rampy od krabice závisí na dohodě a tvých schopnostech.

WP_20160106_001.jpgKUFŘÍK MADAGASKAR 3

Společenská hra pro rozvoj logického myšlení, postřehu a slovní zásoby dětí a pro zábavu celé rodiny.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------