Příměstské tábory 2024

INSTRUKCE NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2024

1) Uhrazení částky 3 200 Kč je možné bankovním převodem na účet. 2301383593/2010, nebo v hotovosti v klubovně KK

Cena týdenního příměstského tábora zahrnuje: zajištění programu, materiál a vybavení spojené s táborem. V letošním ročníku je zohledněna cena na každodenní výlety mimo Kostomlaty,  cestovné a stravování oběd a odpolední svačina.

2) Pro děti zajišťujeme oběd a odpolední svačinu, dopolední svačinu je nutné, aby si děti přinesly z domova. Dále s sebou budou děti potřebovat: batoh, uzavíratelnou láhev, box na svačiny, pláštěnku.

3) Při platbě vždy uveďte:

variabilní symbol - rodné číslo dítěte,

poznámku - jméno dítěte/příměstský tábor 2024

do konce května 2024

Na Vaši platbu bude vystaveno potvrzení, pokud máte nějaká specifika, co na potvrzení musíte mít pro potřeby např. zaměstnavatele, nebo pojišťovny, prosím sdělte je na emailovou adresu Klubu

4) Místo na táboře je rezervováno obdržením přihlášky a zaplacením platby.

5) Prosíme, věnujte dostatečnou pozornost v přihlášce o důležitých informacích.

6) Náhled programu podle jednotlivých dní, bude zveřejněn na našich webových stránkách v sekci „Tábor“.

Provoz příměstského tábora je od 8 - 16 hod.

Začátek a ukončení programu dne probíhá vždy u haly BIOS při ZŠ, ul. Průběžná.

8) Den před zahájením tábora prosíme o vyplnění listu bezinfekčnosti.

Děkujeme, tým Klubu Kamarád